Genel Bilgiler • KONGRE TARİHİ ve YERİ

  19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi 19 - 22 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya, Titanic Deluxe Belek Otel'de gerçekleştirilecektir.

 • KAYIT ve DANIŞMA

  Kongreye katılan herkesin kayıt olması esastır. Poster ve sözlü bildiri başvurularının değerlendirmeye alınabilmesi ve kongre özet CD’sinde yer alabilmesi için bilimsel başvuruların belirlenen tarihe kadar yapılması ve kayıt ücretlerinin yatırılması gerekmektedir.

  Kayıt ve Danışma Masaları:
  19 Nisan 2018 tarihinden itibaren saat 09:00– 20:00 saatleri arasında açık olacaktır. Kayıt ücreti; bilimsel aktivitelere katılım, açılış kokteyli, öğle yemekleri, gala yemeği, kongre çantası, kongre özet dvd’si ve program kitabı, yaka kartı, sertifika, ve tüm kongre kitini kapsamaktadır.

 • HAVAALANI TRANSFERLERİ

 • SERTİFİKA ve YAKA KARTLARI

  Kongre katılımcılarına TYBD tarafından kongre katılım sertifikası 22 Nisan 2018 günü kayıt deskinden verilecektir. Tüm katılımcıların kongre süresince “Yaka Kartlarını” yanlarında bulundurmaları mecburidir. Kaybolan yaka kartlarının yenisi ancak kayıt ücretinin tamamının yeniden ödenmesi ile verilecektir.

 • KREDİLENDİRME

  19.Ulusal Yoğun Bakım Kongresi; Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilmektedir.

  Kredilendirme formları kongre çantası içerisinde katılımcılara ulaştırılacaktır.

 • EŞZAMANLI TERCÜME

  19.Ulusal Yoğun Bakım Kongresi süresince işaretle belirtilmiş tüm toplantılarda İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce olarak eşzamanlı tercüme imkanı sağlanacaktır.


 

19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi
19 - 22 Nisan 2018 - Titanic Deluxe Belek / Antalya