Bildiri Gönderme Koşulları

Kongre için bildiri özetleri sadece bu sitede yer alan form aracığı ile kabul edilecektir. E-posta ya da posta yoluyla gönderilen bildiri özetleri KESİNLİKLE kabul edilmeyecektir.

Bildiri özeti formunda sizden istenilen tüm alanları düzgün şekilde doldurmalısınız. Özellikle özetinizi gönderdikten sonra, düzenleme yapabilmeniz için gerekli olan şifrelerin tarafınıza ulaşabilmesi için E-POSTA adresinizi doğru girmeye özen gösteriniz.

Bildiri özetiniz 300 kelimeyi geçmemelidir. MS Word Programında 11 Punto ve Arial fontunda yazılmış olan bildirinizi kopyalayarak forma yapıştırmanız yeterlidir. (A4 sayfayı aşmayacak şekilde) Özetinizin yarım kalmaması ve hatalı olarak kaydolmaması için bu konuya dikkat ediniz.

Çalışmaların bildiri özetleri; GİRİŞ / AMAÇ, GEREÇ ve YÖNTEM, BULGULAR, TARTIŞMA / SONUÇ düzeninde, olgu sunumu bildiri özetleri GİRİŞ / AMAÇ, OLGU, TARTIŞMA / SONUÇ düzeninde yazılmalı ve bölümlendirilmelidir.

Özetinizi forma istenildiği şekilde giriniz. Yazar adlarını ve kurumlarını bildiri metninin girileceği kutulara KESİNLİKLE yazmayınız.

Bildiri özeti göndermek için son tarih 30 Eylül 2020'dir. Bildiri özet formu kullanıcı bazında üyelik gerektirir. Eğer daha önce bir üyelik hesabınız yoksa, formu doldurarak yeni bir hesap açtırabilirsiniz. Hesabınız gireceğiniz e-posta adresine aktivasyon linki gönderecektir. Bu link bazı e-posta adreslerinde spam algılanmaktadır. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurunuz.

Birden fazla bildiri özeti gönderecekseniz, göndereceğiniz bu bildirileri de aynı hesap altından göndermelisiniz.


TÜM YAZARLARIN DİKKATİNE!!!

20. Ulusal Yoğun Bakım Kongre'sinde değerlendirme sonucunda seçilen bildiriler, SÖZLÜ olarak sunulacak olup, bildirinizi siteme giriş yaparak sunum şeklinde göndermeniz gerekecektir. (detaylar daha sonra ilan edilecektir)

Yarışmada bildirileri sunacakları belirtilen isimlerin Kongre sırasında bu görevi yerine getirmeleri beklenmekte olup görev devri uygun görülmemektedir. Bu durum çalışmalardaki isimlerin sıralamalarının yapılmasında göz önüne alınmalıdır.

Kongre sırasında kabul edilen bildiri özetlerinin mazeretsiz sunulmaması durumunda bildiride ilk isim olan katılımcının bir sonraki Kongremiz'e göndereceği bildiri özetleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

Çalışmanın kongrede sunulması ve bildiri özetleri içinde  yer alabilmesi için sunan yazar  kaydının olması gerekmektedir. Bildiri gönderim süresi sona erdikten sonra çalışmaya isim eklenmesi veya değişiklik yapılmayacaktır.

Bildiri Özetinizi Göndermek İçin Tıklayınız

BİLDİRİ YARIŞMASI ÖDÜLLERİ

20.Ulusal Kongre'de Bildiri Yarışması yapılmasına karar verilmiştir.

Kongreye gönderilecek bildiriler arasında en yüksek puanı alan 6 deneysel ve 6 klinik çalışma oluşturulacak bir jüri tarafından değerlendirilerek dereceye girenlere ödül verilecektir.

Ödüller;
1. lik ödülü 2021 Uluslararası Sempozyum Katılımı (kayıt, konaklama, ulaşım dahil),
2. lik ödülü 2022 Ulusal Kongre (kayıt, konaklama),
3. lik ödülü 2021 Uluslararası Sempozyum (kayıt, konaklama)

şeklinde olacaktır.

Yarışmacılara şimdiden başarılar dileriz.

Kongremizde buluşmak üzere…

partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Her Hakkı Saklıdır © 2020 I Organizasyon: PLAZA PCO