Geçmiş Yönetim Kurulları

Arşiv Kayıt


1978 – 1992
CEMALETTİN ÖNER

I. Yönetim Kurulu, 28 Eylül 1978 - 01 Ekim 1979
Cemalettin Öner, Sadi Sun, Seyhan Çelikoğlu, Cemil Barlas, Kutay Akpir, Beyhan Özden, Umur Kaya

II. Yönetim Kurulu, 01 Ekim 1979 - 22 Mart 1982
Cemalettin Öner, Sadi Sun, Cemil Barlas, Seyhan Çelikoğlu, Kutay Akpir, Tuğrul Denkel, Beyhan Özden, Umur Kaya, Necati Sırmacı

III. Yönetim Kurulu, 22 Mart 1982 - 30 Mart 1984
Cemalettin Öner, Sadi Sun, Cemil Barlas, Ayhan Çelikoğlu, Kutay Akpir, Tuğrul Denkel, Beyhan Özden, Umur Kaya, Necati Sırmacı

IV. Yönetim Kurulu, 30 Mart 1984 - 31 Ocak 1986
Cemalettin Öner, Sadi Sun, Cemil Barlas, Seyhan Çelikoğlu, Kutay Akpir, Tuğrul Denkel, Beyhan Özden, Umur Kaya, Necati Sırmacı

V. Yönetim Kurulu, 31 Ocak 1986 - 11 Mart 1988
Cemalettin Öner, Faruk Or, Seyhan Çelikoğlu, Cemil Barlas, Kutay Akpir, Tuğrul Denkel, Beyhan Özden, Umur Kaya, Necati Sırmacı

VI. Yönetim Kurulu, 11 Mart 1988 - 09 Mart 1990
Cemalettin Öner, Kemalettin Büyüköztürk, Seyhan Çelikoğlu, Ahmet Tutan, Kutay Akpir, Lütfi Telci, Tuğrul Denkel, Umur Kaya, Kadri Işık

VII. Yönetim Kurulu, 09 Mart 1990 - 31 Mart 1992
Cemalettin Öner, Kutay Akpir, Lütfi Telci, Tuğrul Denkel, Göksel Kalaycı


1992 – 1994
KUTAY AKPİR 
31 Mart 1992 - 02 Şubat 1994
Yönetim Kurulu: Kutay Akpir, Göksel Kalaycı, Figen Esen, Tuğrul Denkel, Lütfi Telci

1994 – 1996
LÜTFİ TELCİ
2 Şubat 1994 - 28 Şubat 1996
Yönetim Kurulu: Lütfi Telci, Kutay Akpir, Ali Reşat Moral, Figen Esen, Kamil Pembeci, Yılmaz Göğüş, Oya Kutlay

1996 – 1998
ALİ REŞAT MORAL
28 Şubat 1996 - 14 Mayıs 1998
Yönetim Kurulu: Ali Reşat Moral, Nahit Çakar, Kamil Pembeci, Hüseyin Öz, Oya Kutlay, Lütfi Telci, Uğur Oral

1998 – 2000
OYA KUTLAY
14 Mayıs 1998 - 18 Mayıs 2000
Yönetim Kurulu: Oya Kutlay, Ali Reşat Moral, Kutay Akpir, Figen Esen, Kamil Pembeci, Lütfi Telci , Nurten Aşçı

2000 – 2002
KUTAY AKPİR
18 Mayıs 2000 - 14 Mayıs 2002
Yönetim Kurulu: Kutay Akpir, Oya Kutlay, Lütfi Telci, Ali Reşat Moral, Nahit Çakar, Figen Esen, Yalım Dikmen

2002 – 2004
FİGEN ESEN
14 Mayıs 2002 - 18 Mayıs 2004
Yönetim Kurulu: Figen Esen, Hüseyin Öz, Oktay Demirkıran, Nahit Çakar, Melek Çelik, Necmettin Ünal, Ferda Kahveci

2004 – 2006
HÜSEYİN ÖZ
18 Mayıs 2004 - 27 Mayıs 2006
Yönetim Kurulu: Hüseyin Öz, Figen Esen, Necmettin Ünal, Ferda Kahveci, Nahit Çakar, Fikret Kutlu, Oktay Demirkıran

MAYIS 2006 – EKİM 2006
NAHİT ÇAKAR
27 Mayıs 2006 - 26 Ekim 2006
Yönetim Kurulu: Nahit Çakar, Hüseyin Öz, Figen Esen, Oktay Demirkıran, Simru Tuğrul, Hülya Ulusoy, Özge Koner

2006 – 2008
ALİ GÜNERLİ
26 Ekim 2006 - 07 Haziran 2008
Yönetim Kurulu: Ali Günerli, Yalım Dikmen, Oktay Demirkıran, Mehmet Uyar, Mehmet Oral, Atilla Ramazanoğlu, Süleyman Ganidağlı

2008 – 2010
NAHİT ÇAKAR
07 Haziran 2008 - 23 Mayıs 2010
Yönetim Kurulu: Nahit Çakar, Ali Günerli, Simru Tuğrul, Birgül Büyükkıdan Yelken, Yaman Özyurt, Atilla Ramazanoğlu, Mehmet Uyar

2010 – 2012
YALIM DİKMEN
23 Mayıs 2010 - 12 Mayıs 2012
Yönetim Kurulu: Yalım Dikmen, Nahit Çakar, Perihan Ergin Özcan, Dilek Memiş, Kubilay Demirağ, Güniz Meyancı Köksal, Alper Yosunkaya

2012 - 2014
FERDA KAHVECİ 
12 Mayıs 2012 – 24 Mayıs 2014
Yönetim Kurulu: Ferda Kahveci, Yalım Dikmen, Simru Tuğrul, Perihan Ergin Özcan, Arash Pirat, Murat Gündüz, Nermin Kelebek

2014 - 2016
M. NECMETTİN ÜNAL

24 Mayıs 2014 – 29 Mayıs 2016
Yönetim Kurulu: Necmettin Ünal, Ferda Kahveci, Hülya Ulusoy, Nedim Çekmen, Nazım Doğan, Evren Şentürk, Ali Abbas Yılmaz