Çalışma Grupları Üyeliği

29 Mayıs 2017 Pazartesi

Çalışma Grupları üyeliği ve Yürütme Kurulu görev talebi konusunda bilgilendirme

Değerli Üyemiz,

“Türk Yoğun Bakım Derneği Çalışma Grupları Yönergesi" gereği çalışma grupları her iki yılda bir yapılan genel kurulu sonucu oluşan yönetim kurulu tarafından belirlenmektedir.

Yönetim Kurulumuz, 26 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu toplantı sonrasında, yönerge gereği, çalışma gruplarımızın yeniden oluşumu için çalışmalarına başlamıştır. Bu amaçla, çalışma gruplarına dahil üyelerimizin aktif katılımının sağlanması ve de çalışma gruplarının yönetimlerinde yer almak isteyen üyelerimizin online seçimle belirlenmesine karar verilmiştir.

Bu nedenle 29.05.2017 tarihinine kadar derneğimizin web sitesinden yayınlanmakta olan tüm çalışma grupları yöneticilerine Yönetim Kurulu olarak, bu tarihe kadar yapmış oldukları değerli çalışmalar ve katkılar nedeniyle çok teşekkür ederek, bu tarihten sonra oluşacak Çalışma Grupları Yönetimleri için adaylıklarını memnuniyetle beklediğimizi bildiririz.

Bu bilgiler ışığında 30.05.2017 tarihi itibari ile derneğimizin web sitesinden çalışma gruplara üye olmak ve yönetimlerinde yer almak isteyen üyelerimizin seçimle belirlenebilmesi sistem açılmıştır.

www.yogunbakim.org.tr/portal adresinden email ve şifreniz ile giriş yaparak; üyelik bilgilerinin yenilenmesi bölümünden;

• bilgilerinizin güncellenmesi,
• çalışma gruplarına üyeliklerin tamamlanması,
• çalışma gruplarının yönetimlerinde aktif olarak bulunma isteklerinizin bildirilmesi
gerekmektedir.

Çalışma Gruplarına Üyelik ve Yönetimlerde yer alma talebi 09.06.2017 tarihine kadar alınacaktır.

Oylama ile ilgili tekrar bilgilendirme yapılacaktır.


Saygılarımızla,
TYBD Yönetim Kurulu